Menu

Contactpersonen

Contact en adresgegevens

Van Duijnen Horeca Service BV
Versterkerstraat 4
1322 AP Almere

Postbus 60309
1320 AJ Almere

Tel: 036 538 78 78
E-mail: info@vanduijnen.nl

Customer Care medewerkers

Met wie u contact opneemt voor technische dienstverlening (storing, onderhoud, etc) of bij vragen over de tapautomatisering of tapinstallaties:

Tel: 036 538 78 78
Email: cs-info@vanduijnen.nl

Account Management  

René van Dalen, Commercieel directeur
Tel: 06-14794021
E-mail: rene.van.dalen@vanduijnen.nl

Willem Moret, Key Account manager
Tel: 06 53 209 880
E-mail: willem.moret@vanduijnen.nl

Gerard Liesveld, Account manager midden en noord Nederland
Tel: 06 537 37 067
E-mail: gerard.liesveld@vanduijnen.nl

John Glavimans, Account manager West Nederland/National Accounts
Tel: 06 51 692 827
Email: john.glavimans@vanduijnen.nl

Wim Hoopman, Account manager West Nederland
Tel: 06 54 987 565
Email: wim.hoopman@vanduijnen.nl

Patrick Alberts, Account manager Noord Holland
Tel: 06  53 764 246
Email: patrick.alberts@vanduijnen.nl

Ferdi Bennemeer, Account manager Zuid Holland
Tel: 06 123 62 172
Email: ferdi.bennemeer@vanduijnen.nl

Directie

Paul Kragten, Algemeen Directeur
Tel: 036-538 78 78
Email: paul.kragten@vanduijnen.nl

Deze bedrijven
besparen al dankzij
Van Duijnen
Horeca Service