Menu

Contactpersonen

Contact en adresgegevens

Van Duijnen Horeca Service BV
Versterkerstraat 4
1322 AP Almere

Postbus 60309
1320 AJ Almere

Tel: 036 538 78 78
E-mail: info@vanduijnen.nl

Customer Care medewerkers

Met wie u contact opneemt voor technische dienstverlening (storing, onderhoud, etc) of bij vragen over de tapautomatisering of tapinstallaties:

Tel: 036 538 78 78
Email: cs-info@vanduijnen.nl

Account Management  

Jasper Sonneveld, Commercieel directeur
E-mail: jasper.sonneveld@vanduijnen.nl

Ron Weber, Key Account manager
E-mail: ron.weber@vanduijnen.nl

Martijn van der Velden, Verkoopleider
E-mail: martijn.van.der.velden@vanduijnen.nl

Gerard Liesveld, Account manager midden en noord Nederland
E-mail: gerard.liesveld@vanduijnen.nl

Willem Moret, Key accountmanager
E-mail: willem.moret@vanduijnen.nl

Wim Hoopman, Account manager West Nederland
Email: wim.hoopman@vanduijnen.nl

Patrick Alberts, Account manager Noord Holland
Email: patrick.alberts@vanduijnen.nl

Andy van Zuidam, Account manager Zuid Holland
Email: andy.van.zuidam@vanduijnen.nl

Patrick Handl, Account manager zuid Nederland
Email: patrick.handl@vanduijnen.nl

Directie

Paul Kragten, Algemeen Directeur
Tel: 036-538 78 78
Email: paul.kragten@vanduijnen.nl

Deze bedrijven
besparen al dankzij
Van Duijnen
Horeca Service